Kolmapäev, 25. mai 2011

OKO

OKO resto kohta on kuulda ainult head ja lugeda võib veel paremat. Põhja-Eesti väikesed kalurikülad on mulle alati meeldinud, peale OKOs käiku meeldivad veel rohkem.
OKO on hetkel väga kuum koht, laud tuleks kindlasti eelnevalt broneerida ja isegi siis ei pruugi soovitud ajaks sinna kohta saada. Pole ka ime sest
OKOs on mõnus: seest on resto kalurikülale sobilikult mereteemaline, vaade restost on suurepärane-olgu taevas sinine või tormine, ikka on ilus, teenindajad on toredad ja rõõmsameelsed, kuid põhiline mille pärast OKOsse minnakse on ülimaitsev toit. Kõik kokku teeb OKOst koha, kuhu ikka ja jälle tahaks tagasi minna.


alustuseks klaasike mimosa-kokteili


tervitusamps - kodujuustukreem ja peipsi tint


külmal kivil serveeritud või kohapeal küpsetatud saiagalambasigareid tasub tellida ainuüksi sellepärast, et nad nii efektsed välja näevadsalat siiakalast kartulist ja hapukurgist - õhtu hitt!suussulav punakala ja herne-kartulipüree


kuulus lamburger


paki seest tuli välja selline isuäratav burger, julgen väita, et üks parimaid burgereid mida olen söönud

põletatud vaniljekreem e. creme brulee oli tavapärasest erilisem - kreemile oli lisatud maitseks kitsejuustu

mustika hüüve e. panna cotta on küll selline magustoit mida võikski sööma jäädawww.okoresto.ee

7 kommentaari:

 1. Ootan juba ka, et saaks minna, laud on pandud 1. juuniks :)

  VastaKustuta
 2. On ootamist väärt :) Neil pidi nüüd uus suvine grillmenüü tulema, peab ka uuesti minema :P

  VastaKustuta
 3. Oko restoran - 9 punkti
  Põhjaka mõis - 9 punkti
  Laupäeva hommikusöök Viru keskuse ultramoodses kohvikus - 3punkti

  Oko & Põhjaka on kohad, kuhu lähen kindlasti tagasi.

  VastaKustuta
 4. Meile ka OKOs meeldis, kuigi burger oli tuim ja too mustikahüüve minu maitse jaoks liiga kummine (õigemini siis panna cotta jaoks liialt kummine). Muidu oli kohe näha, et südamega tehtud koht ja jättis kokkuvõttes siiski väga hea mulje..

  VastaKustuta
 5. Ma ei saa midagi halba öelda, tookord kui meie käisime oli burger õnnestunud - maitsev ja mahlane, ning mustikahüüve mõnusalt siidjas ja kreemine, eks mõnikord õnnestub paremini, teinekord veel paremini :)

  VastaKustuta
 6. Me käisime seal veel suure lumega - lahesopp oli veel jääs - nii et ilmselt on retsepte timmitud. Varsti läheme kindlasti jälle!

  VastaKustuta
 7. Ma olin ka nende burgeris pettunud. Esiteks juba poest ostetud kukli pärast, mida burgerina serveeriti... Pärast imemaitsvaid saiu oliivõliga oleks oodanud, et burgerisaiadki on ise valmistatud.

  VastaKustuta